Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630940

Patrull turvatöötaja Lasnamäe piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on koostöös juhtimiskeskusega reageerida häiretele ning abistada ja julgestada kolleege objektidel, vajalike dokumentide täitmine eesti keelest, tagada turvalisust.

Nõudmised kandidaadile

On vähemalt 21 aastane
Omab vähemalt põhiharidust
Räägid kesktasemel eesti keelt
Omab B kategooria juhilube vähemalt 2-aastat
Meeldib iseseisvalt ja professionaalselt lahendada erinevaid olukordi
On kohusetundlik ja usaldusväärne

Ettevõte pakub

Töötasu koos tulemustasuga alates 1000€/ bruto kuus
Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi oma ala parimatelt
Täistööajaga tööd, 12h öö- ja päevavahetused
Värbamispreemiat kuni 100€

Tööpakkumise number
#630940

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem