Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123671

Patjade täitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on täitemasina varustamine täitematerjaliga ning patjade täitmine

Ootused kandidaadile

  • on hea füüsilise vormiga
  • tahab teha tööd, on hea õpivõimega
  • räägib tööks vajalikul tasemel eesti keelt

Ettevõte pakub

  • väljaõpe oma töölõigu omandamiseks
  • hea töökeskkond ja toredad kolleegid
  • väga head tasutingimused
  • tööaeg E-R 9.00-17.00

Lisainfo

Töökoha asukoht:Tallinn, Pirita-Kose

Lisainfot tasub küsida numbril 699 0504

Tööpakkumise number
#123671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

Simplika on personaliotsingufirma CVO Group värbamise ja vahendamisega tegelev allüksus.

Meie koostööpartneriks on Soomes loodud ettevõte, millest on välja kasvanud Põhja -Euroopa juhtivamaid sisustustoodete valmistajaid nii jaetarbijale, mööbli- ja madratsitööstustele, sh hotellidele, laevadele, meditsiiniasutustele jm ettevõtetele.

Vaata rohkem