Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #792205

Parvlaevade puhastusteenindaja tule suveks tööle, teeni 900 eur 2 nädalaga!

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule Saaremaa või Hiiumaa parvlaevade puhastusteenindajaks, töö toimub graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt kogemusega puhastusteeninduse valdknnas ja meretöö kogemusega.

Ettevõte pakub

elamine ja toitlustus tööandja kulul
kompenseerime sõidukulud tööle
kvaliteetseid ja mugavaid tööriideid
kaasaegseid ja ergonoomilisi töövahendeid
õigeaegselt makstavat töötasu

Lisainfo

Helista meile 6747399 või täida ankeet kodulehel www.sol.ee

Tööpakkumise number
#792205

Info

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem