Värsked tööpakkumised

Partnersuhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187464

Tööpakkumise number

187464

Töö kirjeldus

Sinu uue töö ülesanneteks on Eesti Energia äri- ja brändistrateegiat toetavate sponsorluspõhimõtete uuendamine ning neist lähtuvate toetus- ja koostööprojektide valik. Koordineerid projektide elluviimist ja juhid nendega seonduvat kommunikatsiooni nii kontserni sees kui ka avalikkuses. Osaled ettevõtte brändikuvandi loomisel ja annad oma panuse, et tõsta Eesti Energia nähtavust ühiskonnas sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle kui tunned hästi kommunikatsiooni ja turunduse valdkonda. Oled töötanud tugeva brändiga organisatsioonis, omad soovitavalt suurettevõttes kommunikatsioonialast kogemust ja oled varem sponsorlustegevust juhtinud. Oled hea projektijuht ja Sulle on omane nii äriline kui ka sotsiaalne mõtlemine. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt. Tunned Corelit. Sul on väga hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus. Oled vastutustundlik, koostöövalmis, initsiatiivikas ja iseseisev. Sul on kõrgharidus, soovitavalt turundusalane.

Konkursil osalemiseks ootame Sinult lühikest kodutööd teemal “Sponsorluse juhtimine Eesti Energias” maksimaalselt ühel A4 lehel.

Kui soovid lisainfot, vastab Sinu küsimustele Värbamise ja järelkasvu juht Kristel Laud telefonil 71 52 289.

Tule meie meeskonda, sest Sind ootavad mitmekesised võimalused teostada end Eestile olulises ja kiiresti arenevas ettevõttes. Töötad koos mitme valdkonna professionaalidega ning lood uusi kontakte nii ettevõtte sees kui ka väljaspool. Oma uues töös oled oluline Eesti Energia kuvandi looja. Sinu eneseteostust toetavad pühendunud meeskond ja kontsernisisesed arenguvõimalused. Uut energiat saad Eesti Energia spordiklubist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
23. november 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kommunikatsiooniosakond aitab saavutada olulistes huvirühmades ja laiemas avalikkuses mõistmist ja toetust Eesti Energia tegevusele.