Värsked tööpakkumised

Partnersuhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120763

Tööpakkumise number

120763

Töö kirjeldus

Seoses kiire arenguga ja muudatustega firmas otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel partnersuhete juhti.

Partnersuhete juht suhtleb aktiivselt, planeerib tellimusi ja kooskõlastab plaane eelkõige firma tähtsaimate klientidega, aga ka välishankijatega. Vajadusel külastab kliente ja tegeleb müügiprotsessiga vahetult. Töö juures tuleb kasuks hea taimede tundmine ja kiire õppimisvõime. Eelkõige peab aga olema hea suhtleja.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

• väga hea suhtlemisoskusega
• teenindusvalmid
• kiire õppimisvõimega
• aktiivse ja positiivse ellusuhtumisega
• kohusetundlikud ja korrektsed

kandidaadid, kellel on:

• vähemalt keskharidus
• eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• inglise keele oskus (sh kirjalik) suhtlemistasandil
• eelnev müügitöö kogemus
• arvuti kasutamise kogemus
• kõrghooajal kevadel valmisolek töötada nädalavahetustel
• B-kategooria juhiload ja autojuhtimise kogemus

Kasuks tuleb:

• aiandusalane haridus või töökogemus
• vene keele oskus

Ceres on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti iluaiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-,poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2006.a käive oli üle 30 miljoni krooni.

Cerese näol leiad:

• suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
• töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
• huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
• palka koos tulemustasuga, mis vastab töötaja panusele ja võimetele
• suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.