Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797392
Osaline kaugtöö võimalus

Partnersuhete haldur

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Olemasoleva partnerportfelli haldamine ja arendamine läbi aktiivse suhtluse

  • Partnerite vajaduste välja selgitamine ja lahenduste pakkumine

  • Uute partnersuhete loomine, partnerite külastus ja koolitamine

  • Müügiplaanide täitmine, jälgimine ja aruandlus vastavalt panga plaanidele

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus

  • Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime

  • Hea arvuti kasutamise oskus (Microsoft Office programmid)

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus, suureks eeliseks on vene keele oskus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

  • Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

  • Võimalus eneseteostuseks ja arenguks

  • Vabadus oma tööd planeerida ja kasutada kodukontori võimalust

  • Suurepärased töötingimused

  • Kaasaegsed töövahendid

  • Pühendunud professionaalne tiim

  • Positiivne ja konstruktiivne õhkkond

  • Kärjäärivõimalused

  • Erinevad hüved mahukas motivatsioonipaketis

  • Vahvad ühisüritused

Tööpakkumise number
#797392

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem