Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430659

Pärnumaa Veterinaarkeskuse peaspetsialist (loomatervishoiu valdkond)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialist teostab riiklikku järelevalvet loomatervishoiu,( s.h. loomatauditõrje) valdkonnas.
s.h.
- Võtab proove vastavalt proovivõtuplaanile,
- koostab ja edastab aruandeid,
- väljastab veterinaarsertifikaate,
- nõustab volitatud loomaarste, koordineerib ja kontrollib nende tööd pädevuse piires,
- menetleb väärtegusid,
- teostab muid valdkonnaga seotud toiminguid.

Ootused kandidaadile

- Veterinaararsti kvalifikatsioon,
- head erialateadmised,
- Eesti Vabariigi kodakondsus,
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt suhtlemistasandil,
- arvuti kasutamise oskus heal tasemel,
- täpsus ja kohusetundlikkus,
- b kategooria juhiluba ja soovitavalt sõidukogemus.

- Kasuks tuleb eelnev töökogemus veterinaarina, valdkonna seadusandluse tundmine ning ametlike dokumentide koostamise oskus.

Ettevõte pakub

- stabiilset töökeskkonda, kindlat sissetulekut,
- abivalmis ja meeldivaid kolleege,
- erialaseid koolitusi (s.h. väliskoolitusi)
- huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Avaldus ja CV saata hiljemalt 05.augustiks 2016 raivo.mogilnoi(ät)vet.agri.ee või postiga Haapsalu mnt. 86, Pärnu, 80010 vastav kontaktinfo leitav ka Veterinaar- ja Toiduameti kodulehelt http://www.vet.agri.ee/
Täiendavat informatsiooni pakutava töö kohta saab telefonil Tel. 4471611 Mob. 5168983, juhataja Raivo Mogilnõi

Tööleasumise aeg - kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#430659

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2016

Veterinaar-ja Toiduameti Pärnumaa Veterinaarkeskus on Veterinaar- ja Toiduameti kohalik asutus, mis korraldab maakonnas veterinaariat, toiduohutust, turukorraldust, loomakaitset ja põllumajandusloomade aretust reguleerivatest õigusaktidest tulenevate nõuete täitmist ja teostab nende nõuete täitmise üle riiklikku järelevalvet ning kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses.

Vaata rohkem