Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641440

Pärnu XS Mänguasjad kaupluse klienditeenindaja (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 21. veebruar 2020
Kuulutus aegub:21. märts 2020

Töö kirjeldus

- igapäevane aktiivne suhtlus nii väikeste kui ka täiskasvanud klientidega
- kaupade väljapanek
- kauba vastuvõtt

Ootused kandidaadile

- rõõmsameelsust ja aktiivsust
- head suhtlemisoskust
- kohusetundlikkust ja täpsust
- eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- toredat meeskonda
- tulemustele vastavat töötasu
- koolitusi ja soodustusi
- stabiilset töökohta
- arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#641440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

Anvol OÜ on asutatud 1995. aastal Tallinnas. Firma on Baltimaade juhtiv mänguasjade ja lastekaupade hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Harukontorid on avatud Riias, Vilniuses, Kaliningradis ja Tbilisis. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on Nerf, Play-Doh, My Little Pony, Furby, Baby Born ja paljud teised. Jaemüüki teostatakse XS Mänguasjad ja Chicco kaubamärkide all. Ettevõttel on üle 30 kaupluse ja üle 200 töötaja.

Vaata rohkem