Värsked tööpakkumised

Pärnu WEEKEND FESTIVALI töötaja 6-8.august

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387873

Tööpakkumise number

387873

Töö kirjeldus

Pakume tööd Pärnus Weekend Festival Baltic üritusel.
Ametikohad:
Turva
Parkija
Piletikontroll

Ööbimine kohapeal Pärnus, koolimajas.
Koolimajas firma kulul hommikusöögid.
Väljasõidud Pärnusse meie bussiga Tartust ja Tallinnast

Nõudmised kandidaadile

hea eesti keel oskus
vanus alates 18.a
kriminaalkorras karistamata
hea suhtlemisoskus
kasuks tuleb võõrkeele oskus

Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut
Töökeskkonda ja kollektiivi, mis erineb tavapärasest.

Lisainfo

Parim võimalus töötada oma päevase põhitöö või ülikooli õpingute kõrvalt! Üritused ja tööpäevad lepitakse kokku paindlikult, töötaja soovidele vastavalt.
Vajalikud koolitused ja väljaõpe, vastavalt personaalsele vajadusele, organiseerib tööandja.
Töö on nädalavahetustel ja õhtustel aegadel.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. august 2015
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2015
Brutopalk:
kuni 6 EUR tunnis

Meeskond on kaubamärk, mis pakub erinevaid tugiteenuseid meelelahutusasutustele ja üritustele