Värsked tööpakkumised

Pärnu Tööriistakeskuse juhataja/müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83750

Tööpakkumise number

83750

Töö kirjeldus

* Osakonna loomine (tegevuskoht olemas)
* Personali leidmine (2)
* Osakonna töö igapäevane juhtimine ja aruandlus
* Arendus ja efektiivsuse tagamine
* Tööriistakeskuse kaubamärkide aktiivne müügitöö
* Hinnapakkumiste tegemine
* Klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

* eelnev müügitöö kogemus
* vanust 25+ aastat
* keskharidus
* eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
* täpsus, aktiivsus
* abivalmidus
* iseseisvus ja kohusetundlikkus
* arvuti kasutamise oskus
* suhtlemisoskus ja võimekus läbirääkimistel
* B-kategooria juhiload
* pingetaluvus ja analüüsivõime

Kasuks tuleb:
* juhtimiskogemus
* eelnev kogemus tööriistade müügi alal
* isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

* eneseteostamise võimalust (uus loodav kollektiiv)
* kaasaegseid töötingimusi
* tööd tunnustatud ja kvaliteetsete toodetega
* arenevat töökeskkonda
* müügi- ja tootekoolitusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2006
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2006

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 17 aastat. Toome maale käsitööriistu ja ehitusmasinaid rahvusvaheliselt tuntud tootjatelt nagu Makita, DeWalt, Black&Decker, Ridgid, Alto, Telwin, Gesan, WeberSial, Remko, Polar-E, Tallmac jpt. Kaupadele teostame ka hooldust ja remonti. Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Jõhvis.
Seoses tegevuse laiendamisega avame 2006a. lõpus Pärnu Tööriistakeskuse.
Aktiivsele ja leidlikule juhile pakume võimalust käivitada tegevus ja luua kollektiiv. Tallmac'i strateegia on pakkuda professionaalseid lahendusi nii meie jaekliendile kui koostööpartneritele.
Eesmärgiks on regiooni kliendibaasi loomine ja olemasoleva klientuuri parem teenindamine.