Värsked tööpakkumised

Pärnu piirkonna müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40787

Tööpakkumise number

40787

Töö kirjeldus

* heade kliendisuhete loomine, hoidmine ning arendamine müügiprotsessis
* klientide nõustamine, lahenduste pakkumine
* hinnapäringutele vastamine
* klientide rahulolu tagamine
* veokorralduslik operatiivtöö
* piirkondliku kontori haldamine

Nõudmised kandidaadile

* töökogemus müügis, soovitavalt transpordi/logistika alal
* tehniline haridus, soovitavalt transpordi/logistika alal
* hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus, tulemustele orienteeritus
* analüüsi ja planeerimisoskus
* inglise ja vene keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
* arvutioskus
* autojuhiload

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* motiveerivat palgasüsteemi+lisahüvesid
* arenguvõimalusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2005

AS Schenker on osa ülemaailmsest logistikakontsernist Schenker. Ligi 99,84 miljardi kroonise aastakäibega ja 35 000 töötajaga rohkem kui 1100 esinduses üle maailma, on Stinnesi tütarkontsern Schenker üks maailma juhtivatest integreeritud logistiliste teenuste osutajatest pakkudes nii maa-, lennu-, ja meretransporti kui ka vastavaid logistilisi lahendusi ning globaalset tarneahela haldamist ühe katuse alt. Stinnes on osa Saksa Raudtee kontsernist (Deutsche Bahn AG). Pakume tervet Euroopat katva Schenkeri võrgustiku ulatuses rahvusvahelisi maatransporditeenuseid, erinevaid logistilisi, ladustamis- ja tollimisteenuseid, lennu- ja konteinervedusid üle maailma ning siseriiklikke vedusid.