Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47529

Pärnu müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö ja klientide nõustamine. Müügiesinduse raamatupidamise korraldamine ja aruandlus.

Ootused kandidaadile

  • varasem müügitöö kogemus;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • aktiivsus, täpsus, kohusetundlikkus, iseseisvus töös;
  • eesti ja vene keele oskus;
  • arvutiga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

  • tõsist tööd huvitavas ja arenevas keskkonnas;
  • stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda;
  • nooruslikku ja avatud meeskonda;
  • põhipalgale lisaks tulemuspalka;

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • algteadmised raamatupidamisest;

Tööpakkumise number
#47529

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2005

AS Plasto on 10 tegevusaastaga kasvanud üheks suurimaks ja efektiivsemaks Baltikumi plastakende ja -uste tootmisettevõtteks. Meie tugevuseks on kogenud meeskond, uusimad tootmisseadmed ning kõrge kvaliteet ja kliendikesksus.

Vaata rohkem