2023-08-23 14:48:55

Pärnu müügikonsultant!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Pärnu müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid. Sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.
Kui otsid tööd, mis annab enesekindlust ja vajalikke kogemusi eluks, siis on just müügitöö see, mis aitab õppida tundma erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis. Müügitöö arendab sinu argumenteerimisoskust, suhtlemisosavust ja julgust.

Ootused kandidaadile

Suurepärast vene keele oskust!
Tahet ja soovi müüa.
Valmisolekut õppida ja saada paremaks.
Järjekindlust ja pealehakkamist.
Kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Pakume professionaalseid müügikoolitusi.
Toetavat meeskonda.
Nii paindlikku graafikut, et seda saab ühendada tasuta busiliini graafikuga.
Motiveerivaid müügimänge ja motiveerivat töötasu juba esimesest tööpäevast!