Värsked tööpakkumised

PÄRNU, Kesk-Eesti ja Lääne-Eesti PIIRKONNA MÜÜGIJUHT

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203998

Tööpakkumise number

203998

Töö kirjeldus

• Uute müügiesindajate värbamine ja koolitamine
• Müügitöö korraldamine
• Müügiesindajate juhendamine ja motiveerimine (müügiesindajate peamiseks ülesandeks on õigusabikulude kindlustuse toodete aktiivne tutvustamine ja müük)
• Aktiivne isiklik müügitöö klientidele
• Müügitöö planeerimine ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev aktiivse müügitöö kogemus
• Eelnev müügimeeskonna loomise ja/või juhtimise kogemus
• Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• Tugev enesedistsipliin
• Tulemustele orienteeritus
• Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Inglise keele oskus
• Autojuhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus

Kasuks tuleb:
• Kõrgharidus
• CVs ära toodud põhjalikum kirjeldus varasematest tööülesannetest ja edusammudest
• Vene keele oskus
• Põhjalikud vastused kandideerimise keskkonnas esitatud küsimustele

• Unikaalset võimalust arendada oma müügitiimi pakkumaks klientidele Eestis uudset teenust
• Vaheldusrikast tööd ja arenguvõimalusi
• Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
• Asjalikku, sõbralikku ning toetavat kollektiivi

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2010
Kuulutus sisestati:
13. august 2010

D.A.S. on Euroopa suurim õigusabikulude kindlustaja, mis on asutatud 1928. aastal ja tegutseb 16 Euroopa riigis. Eestis alustasime tegevust 2006. a lõpus. Hetkel on esindused Tallinnas, Tartus ja Pärnus , kuid kliente teenindatakse vajadusel üle Eesti.
Pakume erinevate õigusabikulude kindlustamist, oma klientide juriidilist nõustamist ja õiguslike huvide kaitsmist nende viibimise ajal Eestis ja samuti välismaal.
D.A.S. hüvitab klientidele advokaatide, tunnistajate ja ekspertide tasud, riigilõivud, kohtuotsuse järgi väljamõistetud vastaspoole kohtukulu, reisikulu välismaistes kohtutes toimuvatele istungitele ja täitekulu ning tasub vajadusel kliendi eest ka kautsjoni. Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub ERGO Kindlustusgruppi, mis on Saksamaal üks suuremaid. Kindlustusgrupi põhiaktsionär on maailma suurim edasikindlustuskontsern Munich Re.
Euroopas on D.A.S. grupil enam kui 10 miljonit klienti, keda ettevõte aitab keskmiselt 800 000 kahjujuhtumi lahendamisel aastas.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse AS (http://www.das.ee) võtab tööle müügijuhi, kelle kontor asub Pärnus aga tegevuspiirkonnaks on lisaks Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa, Raplamaa ja Järvamaa. Täna tegutseb neis piirkondades juba 6 müügiesindajat, kelle juhtimisega ja uute müügiesindajate värbamisega müügijuht tegeleb.