Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668360

Pärnu kaupluse juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. september 2020
Kuulutus aegub:16. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Kaupluse töö juhtimine kooskõlas ettevõtte põhimõtetega;
  • Meeskonna kaudu kaupluse tulemuslik juhtimine;
  • Tulemuste analüüsimine ning aruandluse koostamine;
  • Kaupluse personali igapäevase töö juhtimine ja omavahelise koostöö tagamine;
  • Ettevõtte standarditele vastava klienditeeninduse tagamine ning heade kliendisuhete hoidmine;
  • Kauba väljapanekute, kaubavarude ning hinnamuudatuste planeerimine ja teostamise jälgimine;
  • Töötajate värbamine, motiveerimine ja arendamine koostöös personalijuhiga.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus;
  • Eelnev meeskonna juhtimise kogemus;
  • Kiire ja analüütiline mõtlemine;
  • Algatusvõime, iseseisvus, julgus võtta vastu otsuseid;
  • Aktiivne ja energiline;
  • Hea suhtlemisoskus ja kohusetundlik;
  • Eesti keele oskus väga heal tasemel, inglise või vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Arvuti kasutamise oskus sh. Exceli oskus vähemalt algtasemel.

Tööpakkumise number
#668360

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
17. september 2020

CVKeskus.ee klient

JYSK Company on asutatud 20 aastat tagasi Taanis.
Tänaseks on sellest kasvanud jaemüügigigant 700 kauplusega üle kogu maailma. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide ja patjade ning muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem