Töö kirjeldus

- Meeskonna juhtimine
- Müügilepingute sõlmimine
- Klientidega suhtlemine

- E-poe kampaaniate elluviimine

- Aruannete koostamine

- Otsime oma uude avatavasse Pärnu Filiaali juhatajat

- Väljaõpe ja koolitused toimuvad Tartus 4-5 kuud

Ootused kandidaadile

- B-kategooria juhilubade olemasolu
- Isikliku auto kasutamisvõimalus
- Enesekindel
- Aus
- Hea pingetaluvusega
- Usaldusväärne
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Väga hea suhtleja
- Avatud
- Eesmärkidele ja tulemustele orienteeritud

- Sobilik kandidaat peab olema valmis tööga alustama Pärnus 2021 juunis

Ettevõte pakub

- hea töötasu ja piiramatu boonussüsteem
- Toredat kollektiivi
- Motivatsiooni paketid
- Erinevaid müügikoolitusi
- Motiveerivat tasudesüsteemi
- Arengu võimalust
- Karjääri võimalust
- Paindlik tööaeg

- Elukoht Pärnus firma kulul

Tööpakkumise number
#681827

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1490 - 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2021
Pärnu Filiaali juhataja Pärnu Filiaali juhataja

ONLINE MARKET24 OÜ

Online Market24 OÜ on loonud Sulle sellise e-poe, mis teeb Sinu elu mugavamaks ja pakub positiivseid emotsioone.
Meie meeskonda kuuluvad 15 aastase teeninduse ja müügikogemusega talendid.
Oma tootevalikus arvestame sellega, et toodete kvaliteet ja effektiivsus oleksid kõrgeimal tasemel.

Otsime oma töökasse kollektiivi särasilmseid müügispetsialiste.

Oleme uue ajastu e-pood- www.onlineshop.ee

Vaata rohkem

Pärnu Filiaali juhataja