Pärnu Bauhofi kaubapaigutaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718304

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kaubapaigutajat, kelle tööülesandeks on kauba paigutamine (sh. raskemad kaubad) ning riiulite ja hinnasiltide korrastamine Bauhofi Pärnu kaupluse müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled kohusetundlik, sul on hea füüsiline vorm ning valdad suhtlustasandil eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • toetavat meeskonda;
  • arenguvõimalust rahvusvahelises ettevõttes;
  • mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#718304