Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176887

Parklavalvur-majahoidja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sõidukite kiire, korrektse ja mugava parkimise korraldamine
  • parkimisplatsi ning hotelli ümbruse heakorratööd
  • ööpäevaringne hotelli territooriumile pargitud sõidukite valvamine

Nõudmised kandidaadile

  • soovitavalt eelnev töökogemus
  • väga hea eesti keele oskus, vene, soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • ausus, vastutustunne, puhtusearmastus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

töötamine vahetustes

Tööpakkumise number
#176887

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2009

AS Dzingel on hotelli- ja toitlustusvaldkonnas tegutsenud 13 aastat. Hotell Dzingel on selle ajaga kasvanud üheks suurimaks Tallinna hotelliks ning pakub lisaks majutusele ka restorani ja konverentsikeskuse teenuseid. Meie tütarettevõtted, Pärnu kaunis rannapiirkonnas asuvad Rannakohvik ja Lehe kohvik, on võitnud klientide usalduse ja kiituse.

Vaata rohkem