Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198064

Parklate tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • parkimissüsteemide hooldamine ja tehniliste probleemide lahendamine
  • parklate haldamine (tehnika, märgid jms)
  • parkimistarkvara haldamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus ja töökogemus tehnilisel alal
  • autojuhtimise oskus
  • vene keel suhtlustasandil (kasuks tuleb ka teiste enamlevinud võõrkeelte oskus)
  • hea organiseerimisvõime ja koostöö- ning abivalmidus
  • arvuti kasutamisoskus igapäevases töös
  • valmisolek töötamiseks vahetustega, sh ka öösel

Ettevõte pakub

  • tulemustele vastavat töötasu
  • kaasaegseid töövahendeid
  • soodustusi

Lisainfo

Palume kandideerida ainult juhul, kui vastad täielikult kuulutuses toodud nõudmistele. Võtame ühendust vaid sobilikega.

Tööpakkumise number
#198064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 33 - 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile

Vaata rohkem