Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636996

Parklate operaator- teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:14. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on meie klientide abistamine parkimise eest tasumisel ja jälgida Juhtimiskeskuse kaudu meie parklate ja pesulate töökorda. Töötad sisetingimustes, kuid paar korda päevas teed ringkäiku ka parkimismajas.

Ootused kandidaadile

oled abivalmis ja meeldiv suhtleja
tunned arvutit ja oled valmis nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
valdad eesti keelt ja suhtled ka vene keeles

Ettevõte pakub

kaasaegseid töövahendeid
kindlat ja töötulemustest sõltuvat sissetulekut
graafiku alusel töötamise võimalust 12 tunnistes vahetustes
toetavat ning pikaajalise kogemusega kollektiivi
spordikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#636996

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 2015infornew

Vaata rohkem