Värsked tööpakkumised

Parkla operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63542

Tööpakkumise number

63542

Töö kirjeldus

Avalike teenuste divisjon on Falck Eesti struktuuriüksus, mis tegeleb riigi- ja munitsipaalettevõtetele teenuste osutamisega. Tööülesanneteks on Tallinna ühistranspordi piletite kontrollimine, Tallinna linnas parkimispiletite müük, parkimismajade operaatorteenuse pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

• on vähemalt 18 aasta vanune EV kodanik või alalise elamisloaga välismaalane

• valdab eesti ja vene keelt suhtlustasandil

• on kohtulikult karistamata

• omab eeldusi meeskonnatööks

• on hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsioonisüsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, sportimise võimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut, vahetustega tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. mai 2006
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2006

AS Falck Eesti kuulub rahvusvahelisse kontserni Group 4 Securicor, mille põhitegevusala on turvateenuste osutamine. Kontserni 2004. aasta kogukäive oli üle 87 miljardi Eesti krooni, selle tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 360 000 inimese. Sellega on ettevõte suuruselt teine turvateenuste pakkuja maailmas. Group 4 Securicori tegevus Eestis on üles ehitatud omaette kontsernina Falck Eesti, mille aastakäive on üle 850 miljoni krooni ja töötajate arv üle 4000. Falckil on üle 33 000 püsikliendi. Falckile kuulub hinnanguliselt 49 protsenti Eesti turvaturust ja 65,1 protsenti Eesti valveteenuste turust.