Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63542

Parkla operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avalike teenuste divisjon on Falck Eesti struktuuriüksus, mis tegeleb riigi- ja munitsipaalettevõtetele teenuste osutamisega. Tööülesanneteks on Tallinna ühistranspordi piletite kontrollimine, Tallinna linnas parkimispiletite müük, parkimismajade operaatorteenuse pakkumine.

Ootused kandidaadile

  • on vähemalt 18 aasta vanune EV kodanik või alalise elamisloaga välismaalane

  • valdab eesti ja vene keelt suhtlustasandil

  • on kohtulikult karistamata

  • omab eeldusi meeskonnatööks

  • on hea suhtleja

Lisaks hästi toimivale motivatsioonisüsteemile pakume töökohta meeldivas keskkonnas, sportimise võimalust, kindlat ja stabiilset sissetulekut, vahetustega tööd.

Tööpakkumise number
#63542