Värsked tööpakkumised

Parkimismajade valitseja, kus klient on kuningas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191219

Tööpakkumise number

191219

Töö kirjeldus

Tänu Sinule:

  • on kliendid alati kuninglikult koheldud
  • on klientidel selge ülevaade parkimismajades valitsevast korrast
  • alati võimalus abi saada küsimuste või probleemide lahendamisel
  • tagatud parkimismajade heakord
  • info edastatud vastava ala spetsialistidele
  • täpne ülevaade parkimismajades toimuvast aruandluse ja dokumentasiooni kaudu

Nõudmised kandidaadile

Valitsejana peaksid Sa:

  • olema omandanud vähemalt keskhariduse
  • rääkima vene keelt suhtlustasandil (kasuks tuleb ka teiste enamlevinud võõrkeelte oskus)
  • olema hea organiseerimisvõimega ja koostöö- ning abivalmis
  • olema kohusetundlik ja täpne
  • oskama kasutada igapäevases töös arvutit ja mitte pelgama parkimismajade valitsemiseks vajalike programmide kasutamist
  • valmis olema töötamiseks vahetustega, sh ka öösel

Ettevõte pakub

Hästi valitsetud parkimismajade eest pakume:

  • tulemustele vastavat töötasu
  • kaasaegseid töövahendeid
  • soodustusi
  • vajadusel elamispinda ühiselamus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010
Brutopalk:
Alates 30 kuni 50 EEK tunnis

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile