Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637895

Parkimiskorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendi informeerimine, abistamine ja juhendamine;
  • parkla heakorra ja üldise ilme jälgimine: kontrollib parklate infotahvlite ja
märkide korrasolekut ning jälgib parkimisautomaatide funktsioneerimist;
  • parkimiskontroll ja parkimistingimuste eiramise korral leppetrahvi nõuete
määramine.

Ootused kandidaadile

  • täpsus, süsteemsus, ausus, usaldusväärsus ja korrektsus töös,
kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, esinduslikkus, initsiatiivikus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • professionaalne teenindusvalmidus ja kliendile orienteeritus;
  • pingetaluvus ja oskus rahulikuks jääda;
  • hea vene keele oskus suhtlustasandil, eesti keele vaba
väljendus nii kõnes kui kirjas, inglise keele oskus tuleb kasuks;
  • eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas on eeliseks;
  • vähemalt keskhariduse olemasolu;
  • vanus alates 18 aastat;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • püsivat tööd toredas ja teotahtelises meeskonnas;
  • katseajal töötasu bruto 5,25 eurot tunnis;
  • tööalast väljaõpet, erialaseid täiendkoolitusi ning enesearendamise
võimalust;
  • paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#637895

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.25 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2020

EuroPark on suurim parkimisoperaaator Eestis, hallates parkimismaju ja väliparklaid Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Tegeleme lisaks parkimise korraldamisele ka parklate haldamise, parkimistehnika müügi, parklate arendamise, parklateenuse alase nõustamise ja investeerimisega.

Vaata rohkem