2023-08-23 14:48:55

Parkimiskorraldaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

OTSIME PARKIMISKORRALDAJAT HAAPSALLU

EUROPARK ESTONIA OÜ

EuroPark on suurim parkimisoperaator Eestis, hallates parkimismaju ja väliparklaid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Rakveres ja Kuressaares.

Tegeleme lisaks parkimise korraldamisele ka parklate haldamise, parkimistehnika müügi, parklate arendamise, parklateenuse alase nõustamise ja investeerimisega.

PEAMISED TÖÖÜLESANDED JA VASTUTUS

  • kliendi informeerimine, abistamine ja juhendamine;
  • parkla heakorra ja üldise ilme jälgimine: kontrollib parklate infotahvlite ja märkide korrasolekut ning jälgib parkimisautomaatide funktsioneerimist.
  • parkimiskontroll ja parkimistingimuste eiramise korral leppetrahvi nõuete määramine.

Ootused kandidaadile

SOBIV KANDIDAAT

  • positiivset ellusuhtumist;
  • professionaalset teenindusvalmidust ja kliendile orienteeritust;
  • pingetaluvust ja oskust rahulikuks jääda;
  • vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil, eesti keele vaba väljendus nii kõnes kui kirjas;
  • vanus alates 18 aastat;
  • iseseisev, aus, korrektne ja hoolas

KASUKS TULEB

  • eelnev töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • erineva tehnika kasutamise kogemus, tehniline taip

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • pikaajalist ja stabiilset töökohta sõbralikus, toetavas ja teotahtelises meeskonnas
  • sportlik töökeskkond
  • tunnitasu kuni 8€bruto
  • tööalast väljaõpet, erialaseid täiendkoolitusi ning enesearendamis võimalusi;

Lisainfo

Kui omad positiivset ellusuhtumist ning meie tegevuskirjelduse põhjal tekkis tunne, et ametikoht on sulle sobiv, oled meie meeskonda oodatud! Kui tahad kaasa lüüa, siis ära kahtle, vaid saada hiljemalt 10.04.2022 oma CV koos fotoga ning motiveeritud sooviavaldus aadressile martin(at)europark.ee

Töö peamine asukoht: Haapsalu
Tööaeg: osaline
Alustamise aeg: kokkuleppel
Kontakt: Martin Liivamägi