Värsked tööpakkumised

Parkimiskontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99183

Tööpakkumise number

99183

Töö kirjeldus

klienditeenindus parkimismajades ja parklates

Nõudmised kandidaadile

eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

vt. lisainfot www.varumees.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele. Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid. Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev. Tänaseks kuuluvad Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum OÜ, Competence-Forum OÜ ja Humanlink Finland OY.