Värsked tööpakkumised

Parkimiskontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203317

Tööpakkumise number

203317

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kelle ülesandeks on juhendada Cityparki parklates sõidukijuhte, jälgida ja kontrollida parkimisteenuse kasutamise vastavust parkla reeglitele.

Nõudmised kandidaadile

• Elementaarne suhtlusoskus
• Väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• Väga hea stressitaluvus
• Kõrge kohusetundlikkus
• B-kategooria juhilubade olemasolu

Pakume stabiilset töökeskonda, kuuluvustunnet meeldivas kollektiivis ning töö sisule vastavat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. august 2010
Kuulutus sisestati:
5. august 2010
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Tunnitasu

OÜ Citypark Eesti on kiirelt arenev ja eestimaisel kapitalil põhinev teenindusettevõtte, mille põhitegevuseks on parkimismajade ja väikeparklate
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud järelteenindusega.