Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521553

Parkimiskontrolör

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kelle ülesandeks on juhendada Cityparki parklates sõidukijuhte, jälgida ja kontrollida parkimisteenuse kasutamise
vastavust parklas kehtestatud reeglitele.

Ootused kandidaadile

  • Elementaarne suhtlusoskus
  • Eesti keele oskus
  • Hea stressitaluvus
  • Kohusetundlikkus

Pakume stabiilset töökeskonda, ühtekuuluvustunnet sõbralikus kollektiivis ning töö sisule vastavat töötasu.
Osaline tööaeg

Lisainfo

Töö sobib ka pensionärile.
Tööaeg on umbes 1,5 tundi päevas

Tööpakkumise number
#521553

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 220 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

OÜ Citypark Eesti on kiirelt arenev ja eestimaisel kapitalil põhinev teenindusettevõtte, mille põhitegevuseks on parkimismajade ja väikeparklate
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud
järelteenindusega.

Vaata rohkem