Värsked tööpakkumised

Parkimiskontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386829

Tööpakkumise number

386829

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kelle ülesandeks on juhendada Cityparki parklates sõidukijuhte, jälgida ja kontrollida parkimisteenuse kasutamise
vastavust parklas kehtestatud reeglitele.

Nõudmised kandidaadile

• Elementaarne suhtlusoskus
• Väga hea eesti keele oskus
• Väga hea stressitaluvus
• Kõrge kohusetundlikkus
• Kasuks tuleb B-kategooria juhilubade olemasolu ja arvuti kasutamise oskus

Pakume stabiilset töökeskonda, ühtekuuluvustunnet sõbralikus kollektiivis ning töö sisule vastavat töötasu.

Lisainfo

Töö sobib ka pensionärile.
Tööaeg on umbes 1,5 tundi päevas

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 220 EUR kuus

OÜ Citypark Eesti on kiirelt arenev ja eestimaisel kapitalil põhinev teenindusettevõtte, mille põhitegevuseks on parkimismajade ja väikeparklate
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud
järelteenindusega.