Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138470

Parkimiskontrolli spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

... Sulle meeldib aidata kaasa parkimiskontrolli parandamisele ja muuhulgas:

  • koordineerida parkimiskontrolöride igapäevast tööd
  • leida kasutamata võimalusi ja realiseerida nende elluviimist
  • suhelda ametkondadega
  • teha aruandlust ja kulude analüüsi
  • koostada hinnapakkumisi
  • hoida ja arendada kliendisuhteid ning leida uusi kliente

Ootused kandidaadile

... Sa oled töötajana:

  • aktiivne, tegus ning positiivse ellusuhtumisega
  • hea läbirääkija ja edukas probleemide lahendaja
  • süstemaatiline ning analüütilise mõtlemisega
  • üle keskmise arvuti kasutamise oskusega
  • eelnevalt kokku puutunud meeskonna juhtimisega
  • vähemalt eriharidusega, mis toetab tööülesannete edukat täitmist ning töötanud ühes ettevõttes vähemalt 2 aastat
  • kursis liiklusseaduse, võlaõigusseaduse ja teiste parkimiskorraldust puudutavate õiguaktidega
  • võimeline aru saama ja suhtlema ka vene keeles

Ettevõte pakub

  • tulemustele vastava ja motiveeriva töötasu
  • kaasaegsed töövahendid
  • soodustusi
  • vajadusel elamispinna ühiselamus
  • toetavad kolleegid

Tööpakkumise number
#138470

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile

Vaata rohkem