Värsked tööpakkumised

Parkimise kontrolör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54076

Tööpakkumise number

54076

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on sõidukite parkimise kontroll Tallinnas ning väärteo-otsuste vormistamine ja menetlemine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil peab olema:
· keskharidus
· eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele (soovitavalt vene keele) oskus kesktasemel
· hea suhtlemis- ja väljendusoskus, oskus oma seisukohti põhjendada, algatusvõime, otsustus- ja vastutusvõime, võime töötada iseseisvalt, kohusetunne
Kandidaat peab tundma liiklus- ja parkimisalast seadusandlust ja väärteomenetluse seadustikku ning omama eelnevat töökogemust antud valdkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· huvitavat ja vastutusrikast tööd, arenguvõimalusi
· mitmekülgset täiendkoolitust
· avaliku teenistuse seadusega ettenähtud soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2005
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2005
Brutopalk:
kuni 7200 EEK kuus

Tallinna Transpordiamet on linna ametiasutus, mis tegeleb linna ühistranspordi- ja parkimise korraldamisega.