Parim lisatöö kaubapaigutajale Pärnamäel, Muuga ja Lasnamäe vahetusläheduses.

CVKeskus.ee klient
4 - 4.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime lisatööjõudu Pärnamäe Rimi kauplusesse.

Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.

Tööpäeva pikkus on täistööpäev ehk 8h. Tööpäeva algus on fikseeritud ning algab kell 6:30 või 8:00.

Kuna pakume lisatöö võimalust, siis oma töögraafiku koostate ise ehk siis valite endale sobivad tööpäevad.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus.
Armastab liikuda ja oskab hinnata meeskonnatööd.
Omab tervisetõendit.
Räägib suhtlustasandil eesti keelt.
Vanust al.17 a.

Väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest!
Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas!
Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt.
Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks.
Kombineeri töögraafikud eraelu, teise töö või kooliga ning liitu meie toreda ja tööka meeskonnaga!