Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43296

Pargiülem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

presonalialane töö, meelelahutusprogrammide korraldamine ja nende läbiviimine,klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

eesti, vene keele oskus, personali juhtimiskogemus, arvuti kasutamise oskus (World,Excel)

Pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd noorte kolektiivis ning enese täiendus võimalust

Lisainfo

Vajalik tulla ise kohale

Tööpakkumise number
#43296

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Pargiülem