Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652327
Veebipõhine värbamine

Parfüümikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma Viru Keskuse poodi head meeskonda suurepärastest parfüümikonsultantidest.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meie meeskonnaliige oskaks hästi vähemalt ühte võõrkeelt, on uudishimulik ja vastutustundlik, võimeline inimestega soojalt suhtlema ja kiiresti mõistma nende vajadusi.

Teie huvi ilu, parfüümide, kunsti ja disaini vastu aitab teil sujuvalt sulanduda Crème de la Crème'i maailma.

Kuigi aroomimaailma tundmine on eeliseks, on entusiasm ja isikupära meie jaoks olulisem kui eelnev kogemus ilutööstuses.

Pakume mitmekülgset tööd meeldivas töökeskkonnas ilutööstuse kõige hinnatumate kaubamärkidega; tagame ka kasulikud ja huvitavad koolitused ning palga, mis sõltub otseselt teie pingutustest.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga, milles kirjeldate oma isiksust, saavutusi ja püüdlusi.

Tööpakkumise number
#652327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2020

„Crème de la Crème” on luksusparfümeeria ja kosmeetika poodide kett, millel on Balti riikides 11 butiiki. „Crème de la Crème” butiigid esindavad maailmakuulsaid nimesid nagu Kilian, Maison Francis Kurkdjian, Byredo, Editions de Parfums Frederic Malle, Initio ja Clive Christian. Meie pidevalt arenev ja kõrgelt arenenud sortiment sisaldab ka üle 60 parima ilukaubamärgi.
Oleme maailmas tuntud oma kontseptuaalse lähenemisega lõhnade valikule ja uuendusliku jaemüügi vormiga, samuti meie kõrgetasemelise personaaliseeritud teenindusega.

Vaata rohkem