Parfüümikonsultant VIP9

ALTEUS ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

612170

Töö kirjeldus

Otsime oma värskelt renoveeritud ja laiendatud Viru Keskuse kauplusesse head meeskonda suurepärastest parfüümikonsultantidest.

Nõudmised kandidaadile

Soovime, et meie meeskonnaliige oskaks hästi vähemalt ühte võõrkeelt, on uudishimulik ja vastutustundlik, võimeline inimestega soojalt suhtlema ja kiiresti mõistma nende vajadusi.

Teie huvi ilu, parfüümide, kunsti ja disaini vastu aitab teil sujuvalt sulanduda Crème de la Crème'i maailma.

Kuigi aroomimaailma tundmine on eeliseks, on entusiasm ja isikupära meie jaoks olulisem kui eelnev kogemus ilutööstuses.

Pakume mitmekülgset tööd meeldivas töökeskkonnas ilutööstuse kõige hinnatumate kaubamärkidega; tagame ka kasulikud ja huvitavad koolitused ning palga, mis sõltub otseselt teie pingutustest.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga, milles kirjeldate oma isiksust, saavutusi ja püüdlusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2019
Kuulutus sisestati:
9. august 2019
Soovin kandideerida

Parfüümikonsultant

„Crème de la Crème” on luksusparfümeeria ja kosmeetika poodide kett, millel on Balti riikides 11 butiiki. „Crème de la Crème” butiigid esindavad maailmakuulsaid nimesid nagu Kilian, Maison Francis Kurkdjian, Byredo, Editions de Parfums Frederic Malle, Initio ja Clive Christian. Meie pidevalt arenev ja kõrgelt arenenud sortiment sisaldab ka üle 60 parima ilukaubamärgi.
Oleme maailmas tuntud oma kontseptuaalse lähenemisega lõhnade valikule ja uuendusliku jaemüügi vormiga, samuti meie kõrgetasemelise personaaliseeritud teenindusega.

Avan ettevõtte profiili