Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126009

Parameedik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väljaõppekeskuse laatsareti arstide, õdede ja haigestunud kaitseväelaste transportimine ja esmaabi osutamine oma pädevuse piires, abikoolitajana esmaabi ja hügieeni alaste meditsiinitundide läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • Keskeriharidus või parameediku kvalifikatsioon
  • Kohtulikult karistamata
  • Riigikeele oskus kõrgtasemel
  • Vene keele oskus kesktasemel
  • Arvutikasutamise oskus (Word, Excel)
  • B ja C kategooria juhiluba
  • Ajateenistus läbitud
  • Soovitavalt eelnev töökogemus sõjaväelises üksuses ja auaste kuni vanemseersant

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Erialane täiendkoolitus
  • Stabiilne palk
  • Soovijatele majutus ühiselamus

Tööpakkumise number
#126009
Parameedik