Värsked tööpakkumised

Parameedik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126009

Tööpakkumise number

126009

Töö kirjeldus

Väljaõppekeskuse laatsareti arstide, õdede ja haigestunud kaitseväelaste transportimine ja esmaabi osutamine oma pädevuse piires, abikoolitajana esmaabi ja hügieeni alaste meditsiinitundide läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

• Keskeriharidus või parameediku kvalifikatsioon
• Kohtulikult karistamata
• Riigikeele oskus kõrgtasemel
• Vene keele oskus kesktasemel
• Arvutikasutamise oskus (Word, Excel)
• B ja C kategooria juhiluba
• Ajateenistus läbitud
• Soovitavalt eelnev töökogemus sõjaväelises üksuses ja auaste kuni vanemseersant

Ettevõte pakub

Pakume:
• Erialane täiendkoolitus
• Stabiilne palk
• Soovijatele majutus ühiselamus

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2007
Lisainfo palga kohta:
7000 neto, sõltub olemasolevast auastmest ja saažist

Tapa Väljaõppekeskus on Eesti suurim lahingutoetusüksuste väljaõppekeskus, mille koosseisu kuuluvad suurtükiväegrupp, õhutõrjedivisjon, pioneeripataljon ja kaitseväe keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad väljaõppekeskuse staap ja tagalakeskus. Planeeritud on välja õpetada korraga kuni 800 ajateenijat, lisanduvad veel koolitatavad kaadrikaitseväelased. Ka külastavad väljaõppekeskust sageli välisriikide kaitseväelased.