Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70819

Pannkoogi -ja pizzameister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub vahetustega (pikk ja lühike nädal)
Tööülesanneteks pannkookide, pizzade valmistamine vastavalt tellimustele ning klientide teenindamine. KOOLITUS KOHAPEAL.

Nõudmised kandidaadile

Vanus vähemalt 18a. Teenindajale kohane välimus ning rõõmsameelsus ja lahke meel. Kasuks tuleb koka või pagar-kondiitri haridus ning töökogemus kuid selle puudumine pole takistuseks

Ettevõte pakub

JULGE PEALEHAKKAMINE ON POOL VÕITU! TULE JA TEE PROOVI!
KOOLITAME SIND VÄLJA!
Pakume häid töötingimusi ning meeldivat kollektiivi

PUHKUST NII SUVEL KUI TALVEL!

Tööpakkumise number
#70819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. september 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

kohvik&bistroo "SEEWALD" Merimetsa Selveris

Vaata rohkem