Paneme kokku uut teenindus meeskonda! Uus koht Vanalinnas!

RICE&NORI OÜ

Tööpakkumise number

625310

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda säravat, avatud ja isikupärast TÄISKOHAGA TEENINDAJAT, kel soov lisada teenindusmaastikule värvi, olla igati meeskonnale toeks ja teha oma tööd hingega.

Sushi Plaza on restoran, kus väärtustatakse arengut, ausust, oskust tähele panna ning positiivset suhtumist ja soovi raamidest välja astuda.


Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Su suurim soov on areneda ja pidevalt avastada, kui oled valmis võtma vastutust ja oled nõus vajadusel tiimi inspireerima, julged iseseisvalt tegutseda ning suudad ka väljakutsuvates olukordades leida positiivse lahenduse. 
Kui Sinu jaoks on põnev olla teenindusmeeskonna arengu keskel, siis oled leidnud õige koha. 


Kasuks tuleb varasem kogemus teenindajana.


Ettevõte pakub

Sind ootab töö meeskonnas, kus väärtustatakse iga liiget ja tema isiklikku arengut, eeldatakse heatahtlikkust, isikupära ja tähelepanelikkust ning pakutakse toetavat kasvukeskkonda, asjakohast töötasu, boonuseid ja soodustusi meie koostööpartneritelt.

Võta meiega ühendust ja tule vestluseleAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019
Brutopalk:
4.80 - 5.90 €/t
Soovin kandideerida

Paneme kokku uut teenindus meeskonda! Uus koht Vanalinnas!


RICE&NORI OÜ

Mis on Sushi Plaza ? Kes on Sushi Plaza?

Sushi Plaza on pealinna sushi restoran kellele ei meeldi teha asju tavaliselt!
Meie restorani menüü on väljatöötatud selle põhjal mis on maitsev ning mis on kvaliteetne. Lihtsalt kokku rullida sushit pole ju iseenesest raske, kuid lisada sellele maitset, süda ja elamust on juba lisand omaette.

Teeninduses oleme pühendunud sõbralikkusele, kiirusele ja abivalmidusele. Panustame inimeste töötahtele ning soovile areneda.

Atmosfääris oleme loonud hubase konteksti koos mõnusa muusikaga mida kombineerides meie maitseelamustega, viib mõtted kiirelt linna müralt eemale.

Oleme restoran kes teeb, kes mõtleb, kes tahab!

Avan ettevõtte profiili