Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #80003

Palkmajade projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

freesprussist ehitiste konstrueerimine
materjaliarvutus

Ootused kandidaadile

puidutöötlemise- või metsandusealane kesk-eriharidus
joonestustarkvara AutoCad tundmine
avatud ja hea suhtlemisoskusega
suutlik meeskonnatööks
kohusetundlik ja korrektne

võimalust töötada noores ja progressiivselt mõtlevas meeskonnas
kaasaegset ja stabiilselt arenevat töökeskkonda
firmasisest arenguvõimalust
motiveerivat töötasu ja lisahüvesid
vastutust ja otsustamisvõimalust oma töölõigus

Tööpakkumise number
#80003