Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121687

Palkmaja meister

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- palkmajade ehitusel palkide paigaldamine ja avade lõikamine
- valmis majade pakkimine transpordiks

Ootused kandidaadile

- puusepatöö kogemus
- täpsus ja korrektsus
- kohusetunne ja töökus
- kasuks tuleb saemehe tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- häid töötingimusi
- töökogemust arenevas ja töötajatest hoolivas ettevõttes

Tööpakkumise number
#121687

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

CVKeskus.ee klient

Manpoweri kliendiks on tootmisettevõte Rannu Bangeman OÜ,
mis on registreeritud aastal 1993. 10 töötajaga palkmaju ehitavast ettevõttest on tänaseks kasvanud 30 töötajaga keskmise suurusega ettevõte. Toodangusse kuuluvad suvilad, elumajad, restoranid, hotellid jne.
Ettevõtte põhituruks on kujunenud Norra, mis haarab tootmismahust 80 protsenti.
Kvaliteedijuhtimise kontroll on tänaseks viidud ISO 9001 standardiga vastavusse.

Vaata rohkem