Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553050

Palgiplatsi juhataja abi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sissetuleva puidu registreerimine
  • abistamine sissetuleva puidu ladustamise korraldamisel
  • puidu mõõtmine ja kontrollimine kvaliteedinõuete alusel
  • puidu ettevalmistamine tootmiseks

Meie ettevõte asub Kuusalu vallas, Kupu külas.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sa oled kohusetundlik ja korrektne ning huvitatud uute teadmiste ja oskuste omandamisest ning oled valmis meeskonnatööks. Kasuks tuleb varasem kokkupuude või töökogemus puiduga ja metsaveotehnikaga, metsanduse või metsatööstuse alane haridus.

Pakume Sulle huvitavat ja pikaajalist tööd ning arenguvõimalusi rahvusvaheliselt edukas ja pidevat arengut toetavas tootmisettevõttes, häid töötingimusi, väljaõpet ja muidugi toredaid töökaaslasi.

Tööpakkumise number
#553050

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2018
Kuulutus sisestati:
22. august 2018

Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid ja usaldusväärsemaid spoonitootjaid. Toodame aastas ca 30 miljonit m2 spooni erinevatest Euroopa puuliikidest ning ekspordime seda pea 45 riiki üle maailma. Meie tehas asub Kuusalu lähedal Kupu külas. Rohkem infot firma kohta leiab meie kodulehelt www.baltispoon.ee.

Vaata rohkem