Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147364

Palgaspetsialist-raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • palgasüsteemide arendamine,
  • palgaarvestus ja analüüs,
  • kuluaruannete käsitlemine,
  • pangatehingute sisestamine,
  • muud raamatupidamisalased tööülesanded.

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus,
  • analüüsivõime,
  • eesti, inglise ja soovitavalt soome keele oskus,
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office),
  • pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus.

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat tasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka lisapuhkust talvel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga 22.aprilliks 2008.a aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.
Sooviavaldusele lisada märgusõna “raamatupidaja”.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 25.04.2008. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Tööpakkumise number
#147364

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 280 inimest.

Vaata rohkem