Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57754

Palgaraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-PALGAARVESTUS
-PUHKUSETASUDE JA KVALITEEDIPREEMIA ARVESTUS
-PALGAARUANNETE KOOSTAMINE RAAMATUPIDAMISELE
-PALGALEHTEDE KOOSTAMINE JA VÄLJASTAMINE
-TÖÖST TULENEVATE ANDMETE SISESTAMINE TAAVI PROGRAMMI

Ootused kandidaadile

-eelnevat töökogemust palgaarvestajana
-häid teadmisi palgaarvestust puudutavast seadusandlusest
-inglise keele oskus suhtlustasandil
-usaldusväärsust, koostöövõimet ning suhtlemisoskust
-kiiret õppimisvõimet

Ettevõte pakub

-tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
-konkurentsivõimelist palka
-enesetäiendamise võimalusi
-kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#57754