Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24635

Palgaarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • palga- ja autoritasude arvestus
  • kaadriarvestus
  • statistiline palgaaruandlus

Ootused kandidaadile

  • vanus 23-35 aastat
  • erialane kõrg- või eriharidus
  • raamatupidamisalase seadusandluse tundmine
  • arvutioskus (Excel, Word, kasuks tuleb raamatupidamisprogrammide Taavi Palk ja Exact valdamine)
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus palgaarvestajana
  • kohusetundlikkus, ausus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • vastutusrikast tööd
  • arenguvõimalust
  • noort, energilist ning rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

  • tööleping esialgu tähtajaline, võib muutuda tähtajatuks
  • CV ja palgasoovi palume saata e-mailile jaanika.allikmaa@kirjastus.ee või faksile (0) 666 2558 või läbi CV Keskuse

Tööpakkumise number
#24635

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2003
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2003

AS Ajakirjade Kirjastus on ajakirjade turu liider Eestis. Kirjastame 3 nädalakirja ja üle 10 kuukirja. Samuti tegutseb Ajakirjade Kirjastus klienditrükiste ning raamatute kirjastamise turul.

Vaata rohkem