PAKUME TÖÖD VEE-, KANALISATSIOONI- JA MAAKÜTTETORUSTIKE PAIGALDAJALE
Tööpakkumise number #700638

KOPAVENNAD OÜ
Tartumaa

Töö kirjeldus

Vee-, kanalisatsiooni- ja maaküttetorustike paigaldamine.

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiload

  • Kohusetundlik ja töökas

  • Valmisolek lühiajalisteks töölähetusteks Eesti piires, majutus tööandja poolt.

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnases valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapeal

  • Kaasaaegseid töövahendeid

  • Meeldivat töökeskkonda

  • Paindlikkust töötaja vaba- ja puhkeaja planeerimisel

  • Konkurentsivõimelist palka

  • lisatasu heade töötulemuste puhul

  • Talvel lisapuhkust

Tööpakkumise number
#700638