Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548647

Pakume tööd puhastusteenindajale Järveküla Koolis

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi puhastusteenindajat.
Uus ja Eesti moodsaim spordikool vajab hoolitsevat kätt.
Järveküla Kool asub Rae vallas.
Tööaeg E-R, kell 8.00-16.00 ja õhtune vahetus 16.00-22.00.
Üldruumide korrapidamine päeva jooksul.
Töötasu al. 4.00 eur tunnis

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Ametlik ja õigeaegselt makstav töötasu
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Ergonoomilised ja kaasaegsed töövahendid

Tööpakkumise number
#548647

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. august 2018
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem