2023-08-23 14:48:55

Pakume tööd kogemustega kokale

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just Sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist.

Sa oled alati töökas,sul on avatud mõtlemine ja köögis töötamine on sulle loomupärane.

Päeva ettevalmistused.

Toidu valmistamine vastavalt retseptidele, ette antude juhistele ja väljastamine.

Puhtalt töötamine, töökoha ja seadmete korrashoid

Kauba vastuvõtmine ja ladustamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kokana restoranis või muus toitlustusasutuses.

Reaalne huvi toidu valmistamisel.

Erialane haridus ja haritus, huvi ja initsiatiiv.

Kreatiivsus, tulemustele orienteeritus, ambitsioonikus ja pingetaluvus.

Hea suhtlemisoskus, paindlikkus ja valmidus meeskonnatööks.

Kiirus, korrektsus ja positiivne suhtumine.

Väärtuslikku kogemust Tallinna südalinna ägedas baar/ toitlustusasutuses.

Võimalust õppida tundma uusi toidukultuure ning kohtuda uute inimestega.

Häid töötingimusi ja kaasaegset uut kööki.

Motiveerivat töötasu.

Meelelahutuslikku tööd sõbralikus ja nooruslikus kollektiivis.

Tasuta toitlustust