2023-08-23 14:48:55

Pakume tööd kausimeistritele ja pitsakokkadele

CVKeskus.ee klient
5 - 7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime teenindajaid/kokkasid trendikasse Poke Bowli restorani Lasnamäel ja Mustamäel ja pitsakokkasid Jörgen Pitsa restorani Lasnamäel.

Töö sisu:

*Klientide teenindamine kassas

*Lihtsam tooraine ettevalmistus, kausside kokkupanek retsepti järgi

*Kauba tellimine, vastuvõtt ja ladustamine

*Puhtuse hoidmine köögis ja saalis

Kõik on õpitav kohapeal, tähtsaim on tegutsemistahe, julgus võtta vastutust ja "Teen ära!" suhtumine.

Ootused kandidaadile

*Vanus 18+

*Kohusetundlikkus

*Hea suhtlemisoskus

*Positiivne ellusuhtumine

*Valmidus töötada graafiku alusel

*Puhtuse ja korra hoidmine igapäevaselt

*Eesti keele valdamine heal suhtlustasemel

*Pitsakokal vajalik eelnev töökogemus köögis

Kasuks tulevad:

*Kausimeistril eelnev töökogemus kokana ja/või klienditeenindajana

*Inglise- ja vene keele oskus suhtlustasandil

*Soovitajad eelmistest töökohtadest

Ettevõte pakub

*Väljaõpe kohapeal, täiendkoolitused

*Mugav tööaeg ja paindlik graafik

*Arenemisvõimalused, stabiilne töötasu + lisad

*Võimalust eri asukohtades töötada

*Nooruslik/sportlik kollektiiv

*Lahedad töövälised ühisüritused

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust! Tel: 56632383