Pakume praktikavõimalust hakkajale personalivaldkonna tudengile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95243

Tööpakkumise number

95243

Töö kirjeldus

  • Koostab töökuulutusi, korraldab nende avaldamist nii ettevõtte siseselt kui ka väliselt
  • Paneb kokku intervjuu küsimustikke
  • Viib läbi kandidaatide taustauuringut
  • Administreerimine töötaja tööle vormistamisel ja vabastamisel (vormistab vajalikud dokumendid)
  • Korrastab ja arhiveerib personali- ning palgaarvestuslikku dokumentatsiooni
  • Osalemine koolituste ettevalmistamise protsessis (materjalide ettevalmistamine, broneeringute tegemine jm.)

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrghariduse omandamine personalijuhtimise või psühholoogia erialal
  • Kiire õppimis -ja kohanemisvõime
  • Iseseisvus ja eneseorganiseerimisoskus
  • Inglise keele oskus heal tasemel
  • Arvutioskus (MS Office, Internet)
  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja kogemusterohket praktikaaega
  • Toredat ja toetavat meeskonda
  • Tubliduse korral võimalust praktikaks ka järgneval aastal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2007

Coca-Cola HBC on üks The Coca-Cola Company karastusjookide tootjatest, kes tegutseb 28 riigis üle Euroopa. Coca-Cola HBC toodab, müüb ja turustab maailma kõige tuntuma kaubamärgiga karastusjooki Coca-Cola,
samuti karastusjooke Coca-Cola Light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes jt.
Coca-Cola HBC kui maailmaklassi müügiorganisatsiooni suunas liikuv ettevõte on oma organisatsioonis pühendunud sellise kultuuri loomisele, mis soodustab inimeste võimete täielikku rakendamist.
Coca-Cola HBC tütarettevõte Coca-Cola HBC Eesti AS on asutatud 1992. aasta mais. Ettevõttes on üle 240 töötaja üle Eesti.