Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670858
Veebipõhine värbamine

Pakkimisoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 4. november 2020

Töö kirjeldus

Ootame Sind enda meeskonda, et saaksid tagada pakkimisosakonnas sujuva töö. Sinu ülesanneteks on Arrase toodangu pakkimise korraldamine, etikettide printimine ning toodangu ja karpide etiketeerimine, toodangu pakkimine alustele ning aluste käsitsi kiletamine, pakkeliinide efektiivse töö tagamine.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele oskust B2 tasemel;
  • töökus ja kohusetundlikkus;
  • loogiline mõtlemine;
  • füüsiline vastupidavus;
  • arvuti kasutamisoskus;
  • kasuks tuleb auto kasutamise võimalus, kuna lähimad bussipeatused on mõne kilomeetri kaugusel.

  • Töötasu - katseajal 900 eurot, peale katseaega lisanduvad boonused;
  • võimalust teostada ennast Eesti ainsaskinnitusvahendite tootmisettevõttes;
  • nooruslike ja edumeelseid kolleege;
  • mõnusaid ühisüritusi;
  • sporditoetust;Tööaega E-R, kellaaegadel 13.00 -21.00

Tööpakkumise number
#670858

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

Ettevõte tegeleb lehtmetallist kinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga. Ettevõte on tegutsenud 1999 aastast, suuremateks klientideks on ehitusmaterjalide hulgimüüjad ja kauplused nii Eestis kui välismaal.
Ettevõte omab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissertifikaati, toodetele on väljastatud Euroopa Tehniline Tunnustus (ETA) ja CE märk.
Ettevõtte peakontor, müügiesindus ja tootmine asuvad Tallinnas.

Vaata rohkem