Värsked tööpakkumised

Pakkimise/ kojuveo juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157906

Tööpakkumise number

157906

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesandeks on pakkimis-komplekteerimisosakonna ja kojveo osakonna jooksva töö organiseerimine, tõrgeteta toimimise tagamine ja aredamine. (toodete pakendamise ja komplekteerimise korraldamine ning Reinu Toidukaubad toodete kojuveo tagamine)
Selle edukaks elluviimiseks pead tegelema:
Personalijuhtimisega, palgaarvestamisega, graafikute koostamisega, värbamisega, juhendamise ja õpetamisega, koosolekute läbiviimisega, osakondade töö arendamisega, ning oma ning osakondade töö kohta aruandluse koostamisega.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame et omad eelnevat juhtimiskogemust. Oled koostöövalmis, hea pingetaluvusega, kiire ja täpne. Oled arenemisvõimeline ja räägid hästi eesti keelt ning vene keelt suhtlustasandil. Oskad oma töös hästi kasutada personaalarvutit.

Kasuks tuleb:
Sarnane töökogemus ja eelnev töö toiduainetetööstuses
Kõrgem majandusharidus.
B kat. juhilubade olemasolu-

Pakume sulle sinu pingutust ja tööd arvestavad töötasu. Tööd sõbralikus ja abivalmis meeskonnas.
Iseseseisvust osakondade töö juhtimises. Meeldivaid ühisüritusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2008
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 12000 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud, kaugtoitlustsamine ja pizza kojuvedu. Müüme oma tooteid kaubamärkidega Reinu Pizza ja Gulinaar